"Den D"

11. 12. 2008 | † 18. 09. 2009 | kód autora: spA

Toto pondělí bylo pro nás dnem zakletým. Mě v neděli zmohla chřipka, ležela jsem pod peřinou, pila poctivě čajíčky a sem tam nějaký lék, to byla taková předzvěst děsného pondělí

Protože jsem v noci moc nespala, unavená pšíkáním, neustálým chozením na WC a bolestí celého těla, v pondělí jsem volala do práce, že si beru volno, že se za ten jeden den vyležím, teplotu jsem neměla. Doma jsem nezvykle osaměla, chrupala u televize a čekala na příchod dětí ze školy. Přivezl je tatínek, ovšem už od dveří jsem slyšela fňukání. Než se ubrečená Karča stačila chopit slova, solidární bratr mi sdělil, že si namlela před domem. Než Karča stačila něco vysvětlit, tatínek na opětovném odchodu do práce jen zamumlal, že nemají lítat jako telata a že má malá rozbité čelo. No nevypadalo to nějak vážně, ale seklé to bylo dost, ale nezdálo se nám to na šití. Karče jsem to vydesinfikovala ( nevím jak děti ostatní,ale u nás to při této činnosti , hlavně zvukově, zní dost hrozně ..) , Karča se šla napít, ovšem jak zabrala zubama o to jupíkové zavření, začal řev nanovo, neboť se jí uvolnil jeden, už pár dní se hýbací zub...chuděra, musela takto napsat úkoly, i když bylo vidět, že to jí ze všeho zajímá nejméně. Pak znaveně na půl hodiny usnula. Ale ranka se mi moc nezdála, stále to mokvalo . Tak se Karča, ospalá a ubrečená, vydala na večerní cestu na pohotovost, ovšem tam tatínkovi jen řekli, že musí do nemocnice 30 km vzdálené, pro jistotu, že to není např. otřes mozku.. k mé úlevě přijeli v pořádku, Karča s velkou náplastí na čele, už čilá a hlavně zase dobře oprsklá ( snad už na ní také nejde taková ta puberta:) hlásila, že vypadá jako pako a že takhle do školy nepůjde.

Jasně, že šla a byla s tou nálepkou středem pozornosti, což jí jistě zas tak moc nevadí...

Snad jste měli dny klidnější... a jak je to v ČR se sněhem? Přikládám jedno aktuální foto ( omluvte šílenou mobilovou kvalitu ). ..Je to tu jako v Mrazíkovi:))

Obraz080

Obraz096


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.