Kterak k nám naše Molly přišla

23. 12. 2008 | † 18. 09. 2009 | kód autora: spA

Co si asi myslí naše zvířátka? Třeba tohle, napadlo mě někdy zjara:))

 

 

Byla jsem ještě hodně malá, když si pro mě přijel páníček. Už od mala jsem takový živel, proto se mi pramálo líbilo, že mě dali do nějaké klece. A ta dáálka. Tak jsem celou dobu trénovala své hlasivky a více asi páníčkovy nervičky:) . Byla jsem ráda, že jsem po dvou hodinách byla na místě. Hlasivky mám sice dobré, ale přeci jen ne nezničitelné:) Doma jsem se otrkala velice rychle. Jídlo tu mají opravdu dobré, dostávám i masíčko, to mi chutná nejvíc. Mám tu také svou velkou kočičí "sestru", Amy. Ale abych pravdu řekla, je to takový suchar. Nic moc pro mě. Když si chci hrát, tak ona se do toho moc nehrne a když ano, tak s moc velkou vervou, na to jsem zase ještě moc malá. Ale jinak bych řekla, že je takový lenoch, spáč a nechce si asi moc pozlobit páníčky. Proto se mnou nedělá takové ty super věci, které mě moc baví. Vyšplhám se na bezva věc, panička říká, že je to kytka, snad nějaká drakona? Nevím, asi jsem to popletla. .ale to je jedno, je to super šplhadlo a navíc když lezu dolů , tak se všude rozsype něco hnědého, to se mi líbí.. Ale paničce ne , jak mě vidí, tak dostanu přes zadek a ten slovní doprovod, když to zametá. Nevím, zbytečně si přidělává práci. Já tam stejně zase půjdu, proto bych tu hnědou zábavu ani neuklízela. Taky mám moc ráda šplh po nábytku všeho druhu, zatnu svoje drápky a za chvíli jsem nahoře.Jen se trochu mění stav toho nábytku, ale alespoň to není takové fádní, sem tam jsem přidala škrábanec nebo vytvořila třepení na sedačce. Ale mám pocit, že můj moderní vkus zbytek rodiny nesdílí.. Jak mě vidí, už je ruka nahoře.

Co se týče jídla, máme sice jednu velkou misku, ale já potřebuji mít prostor, takže velká sestra si na moc věcí nepřijde, když do misky strčím polovinu těla. Ale jinak to nejde, jsem ještě malá a miska je hodně velká.

Jak jsem takový raubíř, tak často musím přes den spát, bohužel i v noci, to je s pány pramálo zábavy, všichni si zalezou do postelí a všude je tma. Tak mi nezbývá, než si lehnout taky. Nejlépe se mi chrní mezi páníčky , obklopena dvěma polštáři...to mi připomíná, že už bych si mohla zase zdřímnout...tak dobrou....


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.